Man Utd – Anderlecht, gol i papritur (VIDEO) – Lajmi.net
Man Utd – Anderlecht, gol i papritur (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:39, 20 April 2017
Anderlechti barazon në "Old Trafford" ndaj Manchester United. Shënues Hanni.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Anderlecht

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble