Man Utd – Anderlecht, gol i bukur (VIDEO) – Lajmi.net
Man Utd – Anderlecht, gol i bukur (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:17, 20 April 2017
Manchester United ka kaluar në epërsi kundër Anderlechtit me golin e Henrikh Mkhitaryan.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master