Man Utd – Anderlecht, befasi në formacionet zyrtare – Lajmi.net
Man Utd – Anderlecht, befasi në formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:51, 20 April 2017
Manchester United dhe Anderlecht kanë publikuar formacionet zyrtare.

Manchester United: Romero, Valencia, Bailly, Rojo, Shaw, Carrick, Pogba, Rashford, Mkhitaryan, Lingard, Ibrahimovic.

Anderlecht: Martinez, Appiah, Kara, Spajic, Obradovic, Dendoncker, Tielemans, Acheampong, Chipciu, Hanni, Teodorczyk.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Manchester United

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy