Man Utd 2-2 Arsenal, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Man Utd 2-2 Arsenal, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 23:30, 5 December 2018
Manchester United dhe Arsenal u ndan në paqe në xhiron e 15-të në Premierligë.

Manchester United dhe Arsenal barazuan 2 me 2 në ‘Old Trafford’.

Lojtari më i mirë i ndeshjes ishte, Ander Herrera, që mori notën 8.0, raporton “lajmi.net”.

Nga ana tjetër, dështimi i ndeshjes ishte, Marcos Rojo, që mori vlerësimin 5.0.

Shkodran Mustafi pati një paraqitje tejet të mirë, duke arritur të shënoj golin e parë për Arsenalin, ndërsa mori notë, 7.2.

Më poshtë mund t’i shikoni notat e të gjithë lojtarëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO