Man City turpëron Liverpoolin, rezultati 5:0 (VIDEO) – Lajmi.net
Man City turpëron Liverpoolin, rezultati 5:0 (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:27, 9 September 2017
Gabriel Jesus dhe Leroy Sane shënuan nga dy gola secili kurse Sergio Aguero shtoi një tjetër në fitoren e Manchester Cityt ndaj Liverpoolit me rezultat 5:0.

Fjalët kyçe: Liverpool, Manchester City

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool