Man City s’ka të ndalur, super përforcimi i ri vjen nga Ligue 1 – Lajmi.net
Man City s’ka të ndalur, super përforcimi i ri vjen nga Ligue 1
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:41, 10 March 2018
Pep Guardiola është në kërkim të një futbollisti të krahut pas përpjekjeve të dështuara për blerjen e Alexis Sanchez dhe Riyad Mahrez.

Manchester City është i gatshëm t’ia prish planet Liverpoolit dhe Arsenalit duke transferuar yllin e Monacos, Thomas Lemar.

“Telegraph” raporton se “Citizens” janë shfaqur si favorit i ri për blerjen e sulmuesit francez, pas përfundimit të këtij sezoni.

Menaxheri Pep Guardiola është në kërkim të një futbollisti të krahut pas përpjekjeve të dështuara për blerjen e Alexis Sanchez dhe Riyad Mahrez, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, ai është i gatshëm ta tentojë transferimin e yllit të Monacos në Etihad Stadium, gjatë afatit kalimtar të verës. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Manchester City, Thomas Lemar

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels