Man City – Liverpool, mbrojtja në gjumë dhe vjen goli i dytë (VIDEO) – Lajmi.net
Man City – Liverpool, mbrojtja në gjumë dhe vjen goli i dytë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 14:23, 9 September 2017
Gabriel Jesus ka realizuar golin e dytë për Manchester Cityn në ndeshjen kundër Liverpoolit, rezultat me të cilin u mbyll pjesa e parë në Etihad Stadium.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble