“Mami” nga Tirana ‘i bën të gjitha’ për vetëm 150 euro (Foto +18) – Lajmi.net
“Mami” nga Tirana ‘i bën të gjitha’ për vetëm 150 euro (Foto +18)
Autori: Lajmi.net FunLifestyleLoveSex 19:42, 9 May 2017
Vetëm pak orë më parë publikuam rastin e një vajze 30-vjeçare e cila shiste trupin e saj në këmbim të parave me meshkuj të panjohur. E pra, me sa duket të tilla femra qenkan në numër të madh

Nuk dihet se cili është shkaku që i shtyn të bëjnë këto veprime, por sigurisht mungesa e parave dhe varfëria është me siguri një element kyç, shkruan JOQ.

Në vijim do të ndiqni rastin e një djali i cili kontaktohet vetë nga një “mami” pas një komenti që ai kishte lënë në njërën prej faqeve të shumta në rrjetin social Facebook të cilat ofrojnë seks kundrejt pagesës.

 Pas bisedave paraprake që bëjnë për të “mbyllur” pazarin mësohet se për vetëm 150 euro “mami” në fjalë i rezervonte djalit dy orë kënaqësi. /Lajmi.net/
Fjalët kyçe: prostitucion, Tirane

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy