Malaga – Barcelona, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Malaga – Barcelona, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 19:47, 10 March 2018
Malaga dhe Barcelona kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në La Liga, ku Lionel Messi është lënë në pushim shkaku i arsyeve familjare.

Blaugranët janë mysafirë të Malagas në ndeshjen e vlefshme për javën e 28-të të kampionatit spanjoll.

Ndeshja mes Malagas dhe Barcelonës fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Malaga:

Barcelona:

Fjalët kyçe: Chelsea, La Liga, Malaga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2