Malaga 0-2 Barcelona, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Malaga 0-2 Barcelona, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 22:53, 10 March 2018
Barcelona ka mposhtur Malagan me rezultat të pastër 0-2.

Edhe pse në mungesë superyllit argjentinas, Lionel Messit, shfaqjen në “La Rosaleda” e udhëhoqën Luis Suarez dhe Philippe Coutinho

Së pari uruguaiani në minutën e 15-të e më pas braziliani në minutën e 28-të ia dhuruan Barcës epërsinë e dyfishtë në këtë pjesë të parë.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje, i gjeni në fotografinë e mëposhtme.

Fjalët kyçe: . Barcelona, La Liga, Malaga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3