Makinë në vlerë prej 100 mijë euro! Këto tri femra të estradës e vozisin të tillë – Lajmi.net
Makinë në vlerë prej 100 mijë euro! Këto tri femra të estradës e vozisin të tillë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:41, 17 April 2018
Jemi mësuar që fytyrat e njohura të ekranit ti shohim tek reklamojnë veturat e tyre super luksoze.

Disa prej tyre madje kapin shiftra tejet marramendëse, shkruan lajmi.net

Është vetura e tipit Range Rover Velar e cila kushton rreth 100 mijë euro dhe dy femra të njohura të estradës e posedojnë një të tillë. Fjala është për MorenaTarakun dhe Shkenda Dubovën.

E së fundmi me makinë të njëjtë është bërë edhe prezantuesja e njohur e Radio Televizionit të Kosovës, Arbnora Ademaj.

Këtë e bëri të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në rrjete sociale./Lajmi.net/

#new#🤗

A post shared by Arbnora Ademaj (@arbnora_ademaj) on

Call her “P9” not bae 😂 #Velar #Range #RangeRover #toyforboy #toyforgirl

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO