Makinat madhështore që priten të prezantohen në SHBA (Foto) – Lajmi.net
Makinat madhështore që priten të prezantohen në SHBA (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 13:30, 29 November 2017
4-132
Në Kaliforninë e Jugut këtë javë fillon spektakli automobilistik për sezonin 2017-2018, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Prodhues të makinave nga e gjithë bota, do të prezaontojnë në “Los Angeles Convention Center” modelet më të reja të se ardhmes.

Ky festival pritet të filloj ditën e premte dhe do të jetë i hapur për publikun deri më datë 10 dhjetor.

Këtu i keni disa nga makinat që do të prezantohen në këtë festival. /Lajmi.net/

1-138 2-135 3-139 4-132 5-130 6-116 7-108 13-71 14-70 16-57 17-50 18-44

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO