Makina futet në shtëpi, 4 të plagosur (Foto) – Lajmi.net
Makina futet në shtëpi, 4 të plagosur (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 0:01, 5 September 2017
Një aksident aspak i zakontë ka ndodhur në Rawcliffe të Anglisë, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar brenda një shtëpie.

Katër persona kanë mbetur të plagosur, drejtuesi i automjeti dy pasagjerët, por edhe një person brenda në shtëpi.

Për këtë rast, policia ka vënë në pranga drejtuesin e automjetit që shkaktoi aksidentin. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Aksident, shtepi, Vetura

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball