Makina del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe një i zhdukur – Lajmi.net
Makina del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe një i zhdukur
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 11:33, 12 September 2017
Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mëngjesin e së martës në Shkodër, ku një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lumë.

Makina ka rënë në lumin Drin, pranë lagjes Bahçallëk dhe në bord ndodheshin 2 persona.

Polumbarët e njësive speciale RENEA, me të mbërritur në vendngjarje kanë nisur kërkimet dhe kanë nxjerrë një trup të pajetë. Ai është identifikuar me inicialet S.K, 28 vjeç dhe banues në fshatin Ndrejaj.

Gjithashtu është bërë e mundur nxjerrja në sipërfaqe e mjetit, tip “Fiat” me targë “AA 593 FL”, ndërsa vazhdojnë kërkimet për trupin e personit tjetër, që druhet se ka humbur gjithashtu jetën.

Ndërkohë, një grup hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit. /TopChannel/

Fjalët kyçe: Shkoder

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan