Majlinda uron këtë mashkull por nuk është Majku – Lajmi.net
Majlinda uron këtë mashkull por nuk është Majku
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:01, 14 November 2017
Një fotografi e ka hedhur në Instastory.

E në këtë fotografi shihet një ëmbëlsirë me një urim shumë special për një person të rëndësishëm për Majlinda Zekën, shkruan lajmi.net

Fjala është për babain e saj i cili sot feston ditëlindjen.

Ai ka mbushur 47 vite jetë dhe për bukuroshen kosovare është babai më i mirë në botë./Lajmi.net/

23600733_2424099151148905_1092752455_o

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO