Majlinda Kelmendi në finale – Lajmi.net
Majlinda Kelmendi në finale
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 15:03, 11 February 2017
Majlinda Kelmendi është kualifikuar në finalen e Grand Slamit të Parisit.

Xhudistja pejane ka vazhduar me shkëlqimin në Francë.

Majlinda mposhti në gjysmëfinale Angellica Delgadon, përcjellë “lajmi.net”.

Kelmendi arrin kështu finalen e kategorisë 48 kilogramë. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Majlinda Kelmendi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Pro Kicker Frenzy