Majlinda Kelmendi ashtu siç nuk e kemi parë kurrë deri më tani (FOTO) – Lajmi.net
Majlinda Kelmendi ashtu siç nuk e kemi parë kurrë deri më tani (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 9:19, 21 February 2017
Majlinda Kelmendi e ka provuar veten edhe në një sport tjetër.

Ajo është fotografuar me revole në dore, derisa po përgatitej të gjuajë në cak.

“Stërvitje speciale”, ka shkruar Trajneri Driton Kula në Facebook.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Majlinda Kelmendi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball