Madhështor, ky është Mercedesi i ri GLE – Lajmi.net
Madhështor, ky është Mercedesi i ri GLE
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 22:02, 10 October 2018
Model i ri Mercedes-Benz GLE 450 4MATIC është me të vërtetë një veturë madhështore – si nga jashtë ashtu edhe brenda.

Me 302 kuaj-fuqi dhe një motor 3.5L V6, modeli i vitit 2018 nuk i lë asgjë imagjinatës.

GLE i ri ka një çmim aktual në treg prej 54,000 dollarësh dhe vjen me një shumëllojshmëri ngjyrash, transmeton Gazeta Express.

Se si duket kjo veturë madhështore brenda dhe jashtë, shikoni videon më poshtë:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO