Macja vjedh mjetet nga kuzhina, ky është reagimi i gruas – Lajmi.net
Macja vjedh mjetet nga kuzhina, ky është reagimi i gruas
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:58, 12 October 2017
E dashura e mallkonte macen tërë kohën për shkak të mjeteve të munguara në kuzhinë, mirëpo i dashuri nuk e merrte parasysh.

 

I dukej e pamundur që macja të merrte mjete në kuzhinë dhe t’i barte ato apo t’i fshihte, rrëfen Rokas L për BP.com

Kështu, pas një kohe, ai pranoi në telefonin e tij fotografi të cilat e shokuan, transmeton lajmi.net

Në to shihej macja duke i bartur vërtetë gjërat, prandaj edhe në rrjetet sociale u njoh si macja hajdute, sipas një votimi nga juria e internetit. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kuzhinë, Mace, Vegla

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master