Macja më e sjellshme në botë – Lajmi.net
Macja më e sjellshme në botë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 16:50, 15 May 2018
Shikoni këtë mace inteligjente që ngjitet mbi një shportë pranë një derë, në mënyrë që të arrijë zilen e derës.

Video shpejt fitoi popullaritet në internet. Në Facebook, video për disa ditë fitoi më shumë se 750,000 rishikime. Kafsha është quajtur “maca më e sjellshme në botë”.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO