Lulic flet për fitoren e Bosnjës ndaj Shqipërisë – Lajmi.net
Lulic flet për fitoren e Bosnjës ndaj Shqipërisë
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 20:34, 28 March 2017
Ylli i Bosnjë Hercegovinës, Senad Lulic, ka folur për fitoren në ndeshjen miqësore ndaj Shqipërisë.

Anëtari i Lazios për Suersport ka thënë se të fitosh ndaj Shqipërisë nuk ishte e lehtë, dhe se ndeshja ka mundur lehtë të barazoi baras, ndërsa në fund i ka thurur lavde ekipit kuqezi.

“Fitore shumë e rëndësishme, ndeshja lehtë ka mundur të mbyllet barazim me atë që ndodhi në fushë, Shqipëria ka një ekip shumë të mirë”, ka deklaruar Lulic./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Senad Lulic

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan