Luftë mes babait dhe foshnjes, cili prej tyre rrëmben i fundit puthjen nga e ëma? (Video) – Lajmi.net
Luftë mes babait dhe foshnjes, cili prej tyre rrëmben i fundit puthjen nga e ëma? (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 16:22, 12 March 2017
Një puthje nga babai, një nga foshnja. Një nga babai, sërish nga foshnja. Dhe një të fundit nga babai.

Kjo grua e gjeti vetën mes një lufte shumë të ëmbël mes burrit të saj dhe fëmijës. Cili prej tyre do të ishte më me fat që të rrëmbente puthjen i fundit nga nëna?

Sa herë që burri i saj i jepte puthje gruas, foshnja do të reagonte në atë mënyrë që të kthente kokën e së ëmës drejt vetes.

Shikoni videon për më shumë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Babai, foshnja, puthje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels