Luanës aksidentalisht i del tërësisht gjoksi (Foto +16) – Lajmi.net
Luanës aksidentalisht i del tërësisht gjoksi (Foto +16)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:59, 13 August 2017
Faqja "Vipat e Bllokut" çdoherë i ka cak artistët tanë, të cilët pa asnjë 'mëshirë' u zbulojnë çdo detaj në imazhet që i publikojnë.

Kësaj radhe, ata kishin kapur një moment të palakmueshëm të moderatores, Luana Vjollca, shkruan lajmi.net.

Luanës i kishte dalur tërësisht gjoksi nga fustani dhe ajo nuk e kishte vënë re teksa po qëndronte në një lokal me të afërmet e saj.

Derisa Luana ishte rregulluar për të pozuar bashkë me vajzën afër saj që supozohet të jetë Marina, gjoksi i kishte dalur jashtë kontrollit duke mos e vënë re fare. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Luana nxjerr gjoksin

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion