Luana Vjollca shfaqet si rrallëherë, ‘zhgënjen’ me pamjen – Lajmi.net
Luana Vjollca shfaqet si rrallëherë, ‘zhgënjen’ me pamjen
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:35, 11 July 2018
Luana Vjollca padyshim se është një nga prezantueset më të komentuara në shtypin rozë.

Duke qenë mëse e ndjekur në rrjete sociale, ajo nuk heziton të publikojë imazhe dhe video tejet provokuese për fansat e saj, shkruan lajmi net.

Por, në këtë që ka ndarë me ndjekësit para pak çastesh Vjollca ‘zhgënjen’ me pamjen, teksa shfaqet më ndryshe se herave të tjera.

Megjithatë, fansat vazhdojnë të përkrahin gjithnjë si në muzikë ashtu edhe në karrierën e saj si prezantuese.

Pas “Mi dhe flakë mallit tim”, Luana vjen me projekt të ri muzikor xhirimet e të cilit ka nisur. /Lajmi.net/

P.S. I Love You All ✨

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO