Luana Vjollca me pasaportë të Kosovës!? (FOTO) – Lajmi.net
Luana Vjollca me pasaportë të Kosovës!? (FOTO)
Autori: Lajmi.net EntertainmentGossipShowBiz 23:54, 9 January 2015

Këngëtarja nga Shqipëria e cila shumë herë ka shprehur hapur dashurinë që ka për Kosovë, si dhe dëshirën e saj që ta marrë pasaportën Kosovare, veprimi i saj i fundit me një foto të publikuar në llogarinë e saj në rrjetin social Facebook ku shihet pasaporta e Republikës së Kosovës me të dhënat e saja.

Por, kjo ishte vetëm një foto e montuar ku nuk dihet se a e ka përgatitur ajo apo ndonjë nga fansat e shumë që ajo ka, gjithsesi ky është edhe një veprim që fuqizon dëshirën e saj pë nënshtetësinë kosovare.

 

Fjalët kyçe: Luana Vjollca

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2