Luana Vjollca i nxjerr të palarat Marinës në Instagram (Foto) – Lajmi.net
Luana Vjollca i nxjerr të palarat Marinës në Instagram (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:46, 18 June 2017
Duken si binjake, megjithatë nuk janë. Por Marina dhe Luana Vjollca na kanë treguar shpesh herë që kanë një raport special me njëra-tjetrën.

Dy moderatoret janë motrat më të pëlqyera të showbiz dhe kohëve të fundit kanë qenë në vëmendjen e të gjithëve, Marina për shkak të martesës së saj me Getoarin, që pritet të ndodhë shumë shpejt dhe Luana me fotot e saj gjithmonë e më provokuese.

Por së fundi, Luana na ka zbuluar një detaj të marrëdhënies së tyre. Dy motrat ndonjëherë “grricen” me njëra-tjetrën dhe këtë herë Luana e ka bërë publikisht.

Moderatorja e “Pa Limit” ka publikuar së fundi disa foto në ballkonin e një hoteli ku shihet e veshur vetëm me peshqir të bardhë.

Fjalët kyçe: Luana Vjollca, Marina Vjollca

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels