Luana publikon këtë foto SEKSI, por shihni si ”tallet” Ermal Mamaqi para 1 milion personave – Lajmi.net
Luana publikon këtë foto SEKSI, por shihni si ”tallet” Ermal Mamaqi para 1 milion personave
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:30, 13 January 2018
Që me nisjen e “Shiko kush Luan”, ata kanë qenë “kokë më kokë”.

Të dy emisionet e tyre transmetohen në orar “prime time” duke ia bërë të vështirë teleshikuesve përzgjedhjen. E jo rrallë herë ndodh që Ermali dhe Luana të bëjnë “sherr” në komente lidhur me emisionet që drejtojnë.

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një foto në Instagram, ku i pyet 1 milion ndjekësit e saj “A jeni gati”. Por në foton ku Luana duket shumë seksi me një fustan të ngushtë “nude”, Ermalit i ka shkuar mendja diku tjetër…te dosja.

“Po po pa merak. Bukur dosja lal”, i shkruan Mamaqi.

lui1.png

Fjalët kyçe: Ermal Mamaqi, Luana Vjollca

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool