Luana ndihet e bekuar, i vjen një zarf i veçantë (Foto) – Lajmi.net
Luana ndihet e bekuar, i vjen një zarf i veçantë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:32, 19 March 2017
Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca është njëra ndër fytyrat publike që së fundmi po pëlqehet mjaft dhe rreth vetes ka arritur të mbledh shumë fansa.

Ajo sa i përket këtij realiteti të bukur ka treguar se ndihet e bekuar, shkruan lajmi.net

Ta bëjë këtë publikisht e ka ‘detyruar’ një surprizë e fundit të cilën e ka marrë nga fanset e saj të cilat e kanë bërë atë të ndihet shumë mirë.

Me një copë tortë brenda zarfit ato kanë shkruar: E dashura Lu, ne gjithmonë do të të duam dhe mbështesim ty. Ti ke një vend të veçantë në zemrat tona. Shumë dashuri..Erisa dhe Elisa../Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Luana Vjollca

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble