Luana me fjalë zemre për Marinën me rastin e 28 vjetorit të lindjes – Lajmi.net
Luana me fjalë zemre për Marinën me rastin e 28 vjetorit të lindjes
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:42, 17 May 2018
Marina Vjollca sot feston 28 vjetorin e lindjes.

E 17 Maji është datë e rëndësishme edhe për njerëzit që e rrethojnë prezantuesen seksi, shkruan lajmi.net

Pas urimit të Getit, ishte motra e saj Luana ajo e cila e ka uruar publikisht atë.

‘’Nuk e di si do kishte qenë jeta ime pa ty,por as nuk dua ta imagjinoj! Gjithmonë bashkë gjysma ime. Gëzuar ditëlindjen jetë, Marina Vjollca, Të dua’’, ishin fjalët e Luanës të cilat ia ka bashkangjitur një videoje kollazh ku shihet me Marinën në disa momente të këndshme./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO