Luana e thotë troç: Ja kujt i përkas (Video) – Lajmi.net
Luana e thotë troç: Ja kujt i përkas (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 14:18, 11 August 2017
Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një video në profilin e saj në Instagram me të cilën ka treguar se kujt i përket.

E zhytur në pishinë teksa notonte, Luana dukej si një sirenë që ‘vendbanim’ e ka ujin, shkruan lajmi.net.

Ashtu duket se mendon edhe vetë moderatorja, e cila ngjitur me videon ka shkruar “Ky është ku unë përkas”.

Pëlqimet dhe komentet e ndjekësve të saj ishin pa mbarim që nga momenti kur Luana publikoi videon. /Lajmi.net/

This is where I belong. ⚓️🌊

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Fjalët kyçe: Luana Vjollca

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool