Luana braktis Shqipërinë në prag të festave, ja ku ka shkuar – Lajmi.net
Luana braktis Shqipërinë në prag të festave, ja ku ka shkuar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:10, 7 December 2017
Ata që ndjekin Luana Vjollcën në rrjtetet sociale, me siguri e kanë vënë re se përgjatë vitit të fundit, moderatorja e “Shiko kush luan” ka udhëtuar disa herë drejt Stambollit në Turqi.

Për herë të fundit ajo ndodhej aty në gusht të këtij viti dhe mesa duket, është rikthyer në Stmaboll ditën e djeshme.

Të paktën kështu ka lënë të kuptohet Luana e cila ka postuar një foto ku tregon atmosferën festive në një lokal në qytetin turk.

“Ndjesia e fundvitit.”-ka shkruar ajo në përshkrimine fotos. Udhëtimet e Luanës drejt Stambollit po bëhen gjithnjë e më të dyshimta, duke nxitur madje edhe zëra që moderatorja mund të jetë duke zhvilluar aty ndonjë projekt të ri për të cilin ende nuk do të flasë. Të jetë e vërtetë vallë?

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO