Low i shokuar me shkarkimin e Lopetegui nga Spanja – Lajmi.net
Low i shokuar me shkarkimin e Lopetegui nga Spanja
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:58, 13 June 2018
"Unë nuk e di se çfarë ndodh pas skenave te federata spanjolle, por kjo është diçka e pazakontë", u hspreh fillimisht ai.

Joachim Low është befasuar me shkarkimin e Julen Lopetegui nga Kombëtarja e Spanjës, një ditë para fillimit të Botërorit.

Ai tha që një gjë e tillë është shumë e pazakontë, përcjellë “Lajmi.net”.

“Unë nuk e di se çfarë ndodh pas skenave te federata spanjolle, por kjo është diçka e pazakontë”, u hspreh fillimisht ai.

“Ishte një surprizë e madhe, pasi erdhi nga hiçi. Sigurisht që do të ketë pasoja për ekipin e Spanjës. Gjithsesi, ata kanë një filozofi të qartë për lojën, pasi lojtarët kanë vite së bashku”, deklaroi Low. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO