Lovren kërcënon Real Madridin para finales në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
Lovren kërcënon Real Madridin para finales në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 9:12, 4 May 2018
Dejan Lovren ka theksuar se Real Madrid duhet të ketë frikë nga "Reds" në finalen e Ligës së Kampionëve.

Mbrojtësi i Liverpoolit, Dejan Lovren ka theksuar se Real Madrid duhet të ketë frikë nga “Reds” në finalen e Ligës së Kampionëve.

“Ti frikësohemi Realit? Ata duhet të na frikësohen neve”, u shpreh Lovren, që më pas thuri lëvdata për Klopin, që mori drejtimin e Liverpoolit nga tetori i vitit 2015.

“Ai ka ndryshuar gjithçka në këtë klub, jo vetëm lojtarët, por edhe në klub, ka ndryshuar mentalitetin tonë”, shtoi ai.

“Edhe nëse nganjëherë nuk luajmë mirë, ai gjen gjithmonë diçka të mirë dhe s’ka aspak negativitet. Duhet të jenë krenar të gjithë që kemi një trajner si Klopp”, shtoi kroati.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO