Lotët e eliminimit nga Kroacia, fotoja e vogëlushit anglez bën bujë – Lajmi.net
Lotët e eliminimit nga Kroacia, fotoja e vogëlushit anglez bën bujë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 18:45, 12 July 2018
Zhgënjimi te anglezët ishte evident.

Kroacia ia prishi ëndrrën Anglisë, duke e mundur në gjysmëfinalen e Kupës së Botës.

Sfida u mbyll me rezultat të ngushtë, 2:1 për kroatët, përcjellë “Lajmi.net”.

Zhgënjimi te anglezët ishte evident.

Një foto e një vogëlushi të dëshpëruar me flamur të Anglisë të ngjyrosur në fytyrë, ka bërë bujë në mediat britanike. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO