Lot dhe trishtim te LDK-ja, varroset Agim Kikaj (Foto) – Lajmi.net
Lot dhe trishtim te LDK-ja, varroset Agim Kikaj (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 18:03, 19 May 2017
Para pak minutave është bërë edhe ceremonia e varrimit të ish-deputetit të Lidhjes Demokraiktt ë Kosovës, Agim Kikaj.

 

Përpos familjarëve dhe miqve të pranishëm ishin edhe bashkëpunëtorët e tij më të afërt. Në mesin e tyre i pranishëm ishte edhe kryeministri në largim, Isa Mustafa, kryetari i Grupit Parlamentar të LDK-së, Ismet Beqiri si dhe i pari i komunës së Podujevës nga radhët e LDK-së, Agim Veliu, shkruan Indeksonline.

Të gjithë këto fytyra të LDK-së si duke te kanë përjetuar në mënyrën më të dhimbshme të mundshme këtë ndarje nga jeta duke mos munguar as lotët e shumtë.

Më poshtë i keni fotografitë e ceremonisë së varrimit:

lot1 lot2 lot3 lot4 lot5 lot6

Fjalët kyçe: Agim Kikaj, Deputeti i LDK-se

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3