‘Lost in your light’ publikohet nga Dua Lipa dhe Miguel (Video) – Lajmi.net
‘Lost in your light’ publikohet nga Dua Lipa dhe Miguel (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:27, 21 April 2017
Ka disa ditë që e kanë paralajmëruar.

E dueti mes Dua Lipa dhe Miguel sapo u publikua në kanalin Youtube, shkruan lajmi.net

Ky projekt që quhet ‘Lost in your light’ është lansuar vetëm në versionin audio dhe nuk ka klip, madje, nuk dihet nëse më vonë do t’i realizohet dhe videoja./Lajmi.net/

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion