Lorik Cana bëhet analist sportiv në këtë televizion (FOTO) – Lajmi.net
Lorik Cana bëhet analist sportiv në këtë televizion (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:59, 13 September 2017
Lorik Cana mund të ketë të ardhme të ndritur edhe si analist televiziv.

Në fakt, futbollisti gjakovar ka nisur aventurën e re në këtë lëmi.

Ai do t’i analizojë ndeshjet e Ligës së Kampionëve në kanalet e “Tring Sport” në Shqipëri.

Cana ka qenë mbrëmë dhe sonte i ftuar në studio për të diskutuar rreth sfidave të Championsit.

“Tring Sport” transmeton kompeticionin më prestigjioz të futbollit evropian në Shqipëri.

21729419_10214003632307550_1290507611_n

Fjalët kyçe: Lorik Cana

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball