Loredana në prehërin e Mozzik, reperi me fjalë zemre në ditën e të dashuruarve – Lajmi.net
Loredana në prehërin e Mozzik, reperi me fjalë zemre në ditën e të dashuruarve
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:15, 14 February 2018
Reperi Mozzik dhe Loredana sa vijnë e bëhen edhe më të dashuruar.

Këtë e dëshmojnë fotografitë që ata publikojnë nëpër rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Me një të fundit në të cilën Loredana është shtrirë në prehërin e reperit, Mozzik ka zgjedhur t’ia bashkangjes edhe disa fjalë zemre me rastin e ditës së të dashuruarve, Shën Valentinit.

”Urime Alarmi jem,urime dosti jem,urime pllumi jem ♥️ Urime Shën Valentini !” ka shkruar Mozzik përkrah kësaj fotografie./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Loredana, Mozzik

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals