Lopetegui me përforcimin e ëndrrave në Real Madrid – Lajmi.net
Lopetegui me përforcimin e ëndrrave në Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:19, 13 June 2018
David De Gea mund të kërkojë transferimin në Real Madrid, pas ardhjes së trajnerit të ri, Julen Lopetegui.

Man Utd ka një arsye më shumë të frikësohet për largimin e portierit David de Gea.

Mediat spanjolle raportojnë se De Gea mund të kërkojë transferimin në Real Madrid, pas ardhjes së trajnerit të ri, Julen Lopetegui.

Portieri është objektiv i Real Madridit në dy vitet e fundit, përcjell “lajmi.net”.

Por, selektori në largim nga Spanja mund ta bind më lehtë De Gean ta pranojë ofertën nga “Los Blancos”. /Lajmi.net/

==

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO