Londra është bërë gati për promovimin e librit biografik për Thaçin /FOTO – Lajmi.net
Londra është bërë gati për promovimin e librit biografik për Thaçin /FOTO
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 12:42, 13 March 2018
Tashmë gjithçka është bërë gati për promovimin e librit “New State, Modern Statesman: Hashim Thaçi – A Biography”, nga autorët e kësaj biografie, Roger Boyes dhe Suzy Jagger.

Brenda pak orësh pritet që në zemër të Londrës të bëhet promovimi i këtij libri para shumë personaliteteve në Britani të Madhe.

thac

Në këtë promovim pritet të marrin pjesë shumë deputetë të Parlamentit Britanik, dhjetëra ambasadorë të shteteve të ndryshme dhe ish-përfaqësues të shtetit britanik, që kanë kontribuar në lirinë dhe pavarësinë e Kosovës./Lajmi.net/

fot1

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO