Lokacione nga këndvështrimi i shpendit, thjesht mahnitëse – Lajmi.net
Lokacione nga këndvështrimi i shpendit, thjesht mahnitëse
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:47, 13 November 2017
Një perspektivë krejt ndryshe.

Një grup i fotografëve kane realizuar fotografi të vendeve që të gjithë i keni parë, mirëpo nga një perspektivë krejt tjetër., nga këndvështrimi i një shpendi, shkruan lajmi.net

Secila foto është mahnitëse dhe ato çka janë më shumë në pah janë detajet e këtyre destinacioneve.

Venice, Itali

1

 

Pishinë
Klaus Leidorf

Londër
3

Hong Kong
4

Festivali i filmit, Berlinale
Katrin Korfmann

 

Fjalët kyçe: Foto mahnitëse

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper