Lojtari i Shakhtarit shtyn dhe hedh djalin që kap topat – Lajmi.net
Lojtari i Shakhtarit shtyn dhe hedh djalin që kap topat
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:09, 14 March 2018
Marlos dhe Ferreyra afrohen në vijën anësore të fushës, duke iu drejtuar një prej djemve që kap topat.

Një episod i shëmtuar ka ndodhur në fundin e ndeshjes Roma-Shakhtar, e vlefshme për 1/8 e Champions League.

Pasi verdhekuqtë kaluan në avantazh me anë të Dzeko dhe pas kartonit të kuq të Ordets për ukrainasit, skuadra mike humbi kontrollin.

Marlos dhe Ferreyra afrohen në vijën anësore të fushës, duke iu drejtuar një prej djemve që kap topat. Pasi ia marrin nga dora, Ferreyra e shtyn djaloshin, duke e hedhur nga ana tjetër e tabelave publicitare.

Menjëherë nis një sherr masiv mes lojtarëve të të dyja skuadrave, që vihet nën kontroll nga arbitri.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO