Lojtarët që kanë fituar L.K dhe Kupën e Botës para moshës 25 vjeçare – Lajmi.net
Lojtarët që kanë fituar L.K dhe Kupën e Botës para moshës 25 vjeçare
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 20:01, 20 March 2017
Disa futbollistë kanë pasur fillim të mbarë të karrierës.

Ka prej atyre që në moshën 25 vjeçare, kanë arritur kulmin, duke fituar edhe titullin e Ligës së Kampionëve edhe atë të Kupës së Botës.

‘DreamTeam’ ka zgjedhur disa futbollistë, që e kanë arritur këtë para moshës 25 vjeçare.

Thomas Muller, Toni Kroos, Jerome Boateng, Gerard Pique, Juan Mata, Sergio Busquets, Javi Martinez, Pedro, Alberto Girladino dhe Kaka./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master