Lojërat dhe teknologjitë e viteve ’90 (Foto) – Lajmi.net
Lojërat dhe teknologjitë e viteve ’90 (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 18:08, 13 March 2018
Nëse keni qenë fëmijë gjatë viteve '90, këto foto do të jenë si udhëtim në kohë.

Vitet 90-ta konsiderohen si periudha ku teknologjia ka pasur një zhvillim shumë të shpejtë, transmeton Express.

Gjatë kësaj periudhe shumë teknologji të vjetra janë zëvendësuar me ato më të reja dhe gjeneratat të cilat e kanë përjetuar atë periudhë kohore kanë përjetime të veçanta.

Fotot në vazhdim na kthejnë në kohë dhe na kujtojnë se sa shumë avancime teknologjike ka pasur që nga ajo kohë.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush