Loja më e re me shishe (Foto/Video) – Lajmi.net
Loja më e re me shishe (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:57, 9 August 2017
Loja e famshme me shishe qe duhej hedhur nga lart dhe të bije në tokë në këmbë është duke u provuar edhe në një formë tjetër.

Kësaj radhe ajo po luhet në të pasmet e femrave, transmeton lajmi.net.

Në videon e mëposhtme, ky djalë hedh disa herë shishen dhe ajo bije në këmbë në të pasmet e kësaj femre.

Edhe pse në qendër të kësaj videoje duhet të ishte loja, ajo që e mori vëmendjen ishte kjo bukuroshe me këto të pasme seksi.

Për më shume shikojeni këtë video. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: shishe, Të pasmet

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels