Lloji më i mirë i syzeve për çdo formë të fytyrës (Foto) – Lajmi.net
Lloji më i mirë i syzeve për çdo formë të fytyrës (Foto)
Autori: Lajmi.net FunLifestyle 17:49, 19 April 2017
Gjithkush dëshiron një palë syze të bukura të diellit, por jo të gjithëve na përshtaten ato

Ka shumë konfuzone për formën e fytyres dhe formën e kornizave të syzeve, shkruan Business Inider, trasnmeton lajmi.net.

Ne po ju japim disa shembuj të syzeve me cilat fytyra përshtaten.
/Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Syze

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2