Llojet e seksit që duhet t’i provoni të paktën një herë në jetë – Lajmi.net
Llojet e seksit që duhet t’i provoni të paktën një herë në jetë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 22:36, 16 December 2017
Seksi është një përvojë nga e cila mund të mbeteni shumë të kënaqur apo të zhgënjyer !

Ndryshon nga dekada në dekadë dhe çfarë pret një njeri nga një marrëdhënie seksuale nuk pret një tjetër ! E sigurtë është që gjatë gjithë jetës suaj do të provoni 10 llojet e mëposhtme të seksit!

1. E mbani mend herën e parë, kur gjithçka shkoi ashtu si nuk e kishit menduar

2. Pasi e kuptuat si funksiononte e ndjetë veten zot

3. Seksi i egër

4. Më mirë në shtrat duke bërë seks sesa duke u zënë

5. Upss u thye diçka!

6. Seksi i mëngjesit që ju bën vonë për punë

7. Pozicioni që nuk do ta provonit një herë të dytë

8. Seksi i zhurmshëm

9. Kur partneri merr situatën nën kontroll

10. Seksi i mirë me muzikë të mirë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO