Llapjani që e bëri të ri Mercedesin e vitit 1982 (Video) – Lajmi.net
Llapjani që e bëri të ri Mercedesin e vitit 1982 (Video)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 19:16, 5 March 2018
Fatlir Kamerolli është një sportist me profesion, mirëpo ai ka bërë mrekulli me një makinë të tipit Mercedes, duke e shndërruar plotësisht në një të ri.

Makina siç shihet në video nuk kryen asnjë funksion, mirëpo për Kamerollin kjo është diçka që mund të ndryshohet.

Ai thotë për lajmi.net se i janë dashur afër pesë muaj kohë derisa e ka rregulluar makinën, pavarësisht se nuk ka punuar intenzivisht.

Makina Mercedes i takon vitit 1982, mirëpo me pamjen e re duket sikur sapo ka dalë në treg./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO