Llapi zyrtarizon transferimin e Gentrit Begollit – Lajmi.net
Llapi zyrtarizon transferimin e Gentrit Begollit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 19:58, 22 July 2017
Gentrit Begolli, i larguar nga Prishtina tashmë edhe zyrtarisht është lojtar i Llapit.

Lajmi u konfirmua nga faqja zyrtare e klubit në facebook.

Lexo komunikatën e plotë:

Mirësevjen Gentrit Begolli në vendlindjen e paraardhësve tuaj!

Edhe zyrtarisht Gentrit Begolli është pjesë e Llapit. Sulmuesi i krahut ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me klubin tonë dhe do mbroj ngjyrat bardhekaltër në sezonin e ri.

Begolli sezonin që lamë pas ishte pjesë e FC Prishtinës, ndërsa i bashkohet Llapit për të dhënë kontributin e tij drejt arritjes së objektivave të klubit së bashku me futbollistët tjerë.

FORCA LLAPI!

Fjalët kyçe: Gentrit Begolli, Llapi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals