Llapi shënon edhe fitoren e dytë, mposhtë në udhëtim Vllazninë – Lajmi.net
Llapi shënon edhe fitoren e dytë, mposhtë në udhëtim Vllazninë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 18:32, 25 August 2017
Llapi ka shënuar edhe fitoren e dytë në Vala Superligën e Kosovës.

Skuadra e Tahir Batatinas ka mposhtur në udhëtim Vllazninë e Pozheranit, me rezultat 0-1.

Golin e fitores dhe të tre pikëve për Llapin, e shënoi Miran Maksuti në minutën e 87’.

Pas kësaj fitore, Llapi numëron gjashtë pikë në dy ndeshje, ndërsa Vllaznia mbetet pa asnjë pikë të vetme të fituar./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: KF Llapi, Vllaznia Pozheran

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Bike Rivals